Eshop ZdraviaFitness.cz nabízí velmi kvalitní osobní váhy japonské značky Tanita. Jedná se o digitální váhy s tělesnou analýzou, které jsou určené pro domácnost, do fitness center, pro lékařská zařízení nebo pro nutriční poradce. 
Proč si koupit digitální váhu Tanita? motivace a kontrola pro fitness program, celosvětově nejprodávanější váhy s tělesnou analýzou, od roku 1990 používá metodu BIA, komplexní řada funkcí, které poskytují dokonalý přehled informací o Vašem těle a zdraví.
Co je to BIA metoda? BIA je bio impedanční analýza. Je to bezpečná a přesná metoda analýzy tělesného tuku. Takto se analýza prováděla dlouhá léta pouze na klinikách. Dnes si ji můžete provádět díky diginálním váhám i doma. Měřící přístroj vyvinutý Tanitou je pokojová osobní váha. Stačí pouze zadat Tvůj věk, pohlaví a výšku a stoupnout na váhu. Elektrody v chodidlových senzorech vyšlou slabý, naprosto neškodný proud tělem, tento signál prochází svalstvem rychleji než tukem. Software zabudovaný v přístroji vyhodnotí naměřené hodnoty s uloženými osobními daty (výška, váha, pohlaví).
Tyto informace jsou vyjádřeny v několika vteřinách číslem procentuálního podílu tělesného tuku společně s Tvou hmotností. Díky neustálému vývoji jsou nové modely doplňovány o další funkce a dávají tak dokonalý přehled o tělesné analýze. 
Digitální váhy Tanita měří tyto biometrické vlastnosti: tělesný tuk, tělesná voda, bazální metabolická spotřeba - BMR, metabolický věk, množství svalové hmoty, fyzická kondice - physique rating, viscerální tuk, hmotnost kostí.